Potraviny Delia otvárajú prevádzku na letisku v Bratislave

Cestujúci, návštevníci aj zamestnanci Letiska M. R. Štefánika v Bratislave budú mať po prvýkrát možnosť nakupovať čerstvé potraviny priamo na letisku. Maloobchodná sieť čerstvých potravín Delia potraviny, s. r. o., otvorí v piatok 9. júna 2017 prevádzku na bratislavskom letisku.

Nachádzať sa bude vo verejnej časti, vedľa príletovej haly. Počas prvého dňa čakajú na zákazníkov ochutnávky sortimentu. Otvorenie prevádzky potravín na najväčšom slovenskom letisku je súčasťou expanzie spoločnosti Delia potraviny, s. r. o.

„Naďalej pokračujeme v expanzii v Bratislave, v rámci ktorej sa zameriavame na strategické priestory a letisko rozhodne považujeme za jeden z nich. Zaznamenáva neustále sa zvyšujúci počet cestujúcich a predpokladáme, že tento stav bude mať stúpajúcu tendenciu, čo by sme radi využili v rozvoji potenciálu letiska a doplnení služieb, ktoré tam podľa nás chýbajú. Myslíme aj na samotných interných zamestnancov letiska, ktorým by sme radi priniesli kvalitné potraviny s bohatou ponukou výrobkov v blízkosti ich práce,“ povedal Jozef Berko, riaditeľ Delia Potraviny, s .r. o.

Predajňa Delia na prízemí letiska bude otvorená denne od 5.00 hod. do 23.00 hod., počas zimnej sezóny od 6.00 hod. do 21.00 hod., a ponúkať bude rozmanitý tovar.

„Dôraz budeme klásť na výrobky určené na bezprostrednú konzumáciu: čerstvé pekárenské produkty, zákusky, obložené bagety a chlebíčky, čerstvú šťavu. V ponuke bude aj organická káva, ktorú si môžu zobrať zákazníci aj so sebou. Pripravujeme rôzne menu zamerané na občerstvenie, cenovo výhodné, do sortimentu zaradíme aj slovenské farmárske výrobky ako syry, jogurty, paštéty. Nebude však určite chýbať ani bežný potravinársky tovar – nápoje, cukrovinky, mliečne či mäsové produkty,“ vymenoval Jozef Berko.

„Prevádzka potravín je obvyklou službou na medzinárodných letiskách, a preto sme ju chceli zabezpečiť aj pre cestujúcich odlietavajúcich z Letiska M. R. Štefánika, pre tých, ktorí k nám prileteli, a rovnako pre všetkých návštevníkov letiska. Sme radi, že takúto službu budeme môcť ponúknuť vďaka spoločnosti Delia potraviny, s. r. o., s ktorou sa nám podarilo dohodnúť spoluprácu,“ doplnil Jozef Pojedinec, generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Letiska M. R. Štefánika v Bratislave.

Zdroj: https://www.bts.aero/o-letisku/press/tlacove-spravy/potraviny-delia-otvaraju-prevadzku-na-letisku-v-bratislave/