Biancaffè – BIANCO

Talianske espresso od roku 1932

Rodinná spoločnosť Biancaffè, ktorá vznikla v roku 1932 ako malá remeselná pražiareň kávy na juhu Talianska v meste Salerno, sa za viac ako 90 rokov zmenila na moderný priemyselný komplex.

Dôsledný výber produktu a precíznosť vo všetkých fázach spracovania kávy sú vzácnym dedičstvom remeselnej starostlivosti a zručnosti, ktorá využíva moderné vyspelé metódy na kontrolu štandardu kvality produktu.

V roku 2017 sme sa po zozbieraní všetkých skúseností rozhodli založiť novú značku kávy BIANCO pre bary a reštaurácie. Zmesi sú pripravené pre najnáročnejších zákazníkov.

Sme pevne presvedčení, že kvalita našich výrobkov je hlavnou hodnotou. Z tohto dôvodu sa Biancaffè stará o všetky výrobné fázy.
Zrná káv dovážame z tých najlepších plantáží. Po príchode do závodu sa zelená káva odváži a uloží do síl s predchádzajúcim odberom vzoriek na testovanie kvality. Nasleduje starostlivé mechanické čistenie.
Zrná sú v ďalšej fáze starostlivo a s múdrosťou zmiešané. Továreň je vybavená najmodernejšou technikou praženia, ktorá umožňuje automatické riadenie procesu. Tento systém je integrovaný s modernými baliacimi strojmi a zabezpečuje štandardne riadený proces.

Čestnosť, úcta a otvorený dialóg so zamestnancami, partnermi a dodávateľmi robia z Biancaffè spoločnosť bohatú na hodnoty a talenty.

Dokážeme plniť požiadavky zákazníkov produktmi najvyššej kvality s cieľom šíriť talianske umenie a kultúru espressa do celého sveta – naše Biancaffè je dnes známe v 35 krajinách.

Spoločnosť Biancaffè podporuje svojich zákazníkov profesionálnymi strojmi a skúsenosťami pre každý zo svojich produktov.

Spoločnosť vyrába kapsuly kompaktibilné so systémami Lavazza Point, A Modo Mio, Nespresso, Caffitaly a Dolce Gusto.

Spoločnosť Biancaffè ponúka BIO FAIR TRADE COFFEE-kávu s dvoma certifikátmi:

  • certifikát bioproduktov zaručuje, že výrobok pochádza z poľnohospodárstva, ktoré rešpektuje dobré životné podmienky ľudí a zvierat a ochraňuje životné prostredie a kultúrne biodiverzity na využívaných územiach;
  • certifikácia FLO CERT znamená, že pražiarne rešpektujú Fairtrade štandardy; teda, že zabezpečuje koncovému zákazníkovi, že káva sa pestovala a predávala v súlade s právami výrobcov a pracovníkov, čo zaručuje spravodlivú cenu a ďalšiu maržu, ktorá sa má investovať do rozvojových projektov pre príslušné komunity.

Organická káva Biancaffè má certifikát KOSHER: Parve – Passover – Mehadrin.

www.biancafe.com
www.bianco1932.com